13 Aralık 2012 Perşembe

aynısının tıpkısı bunlar''

12.12.12 de tabi ki de bir şey olmadı :D çokta şaşırtıcı değil diymiii -_- ama belki farkında olmadan beni dahada üzecek olayların tohumlarını atmış olabilirim. Ama artık çok sıkıldım bu muhabbetten gerçekten sıkıldım.. yok napmış netmiş kime gitmiş kimin götünde dolanmış kime hala kedi surat yapmış falan umrumda değil ya ben sadece bana yaptığını açıklasın bende bi güzel bağırayım çağırayım rahatlıyım. sürekli beynimi yiyo aynı soru nasıl yapar bunu bana. ben bunu hakedecek naptım. ciddi ciddi düşünüyorum hee acaba bişey yapmış olabilir miyim diye. çünkü normal şartlarda bi erkek annesiyle tanıştırdığı, herkese evlenicem ben o kızla diye bahsettiği birinden kuzenine ve o pis arkadaşına benim arkamdan o iğrenç muhabbeti çevirmez çeviremez... önce utanır kendinden ben bu kızı hayatıma alcam buna karar vermişim arkasından böyle konuşamam diye.. ama nerde bizimkinde o kafa gerçekten karaktersizmiş demek ki gerçekten kalitesizmiş... yazık oldu valla beni kaybetti o kadar peşinde dolanırken beni kaybetti yazık etti kendine.
şimdi bende pisleşiyorum ona karşı. madem o bu kadar pisleşebiliyo ben bişey yapmazken bende onun kadar olmasa da pisleşiyorum  o pisliğe.en azından kötü birşey daha olduğunda hakettim lan bunu derim susar otururum :D

şimdi bi başka pislik var mjına cevap vermesem facebooktan ulaşıyo bana. dana ya sevgilin var senin. bütün erkeklermi böylesiniz anlamıyorum ki nerden geliyo bu cesaret kızın mjlarını görmesi an meselesi. hani desem ki ayrılcak kızdan falan o yüzden böyle bana şımarıyo. ama yok mıc mıclar sürekli facete yorumlar falan. bide geçen gün yem attım sevgilinn saçıdamı mavi diye Allahım bi anlatıo bi anlatıyo sanki sevgilisine deli divane aşık falan lan göt herif iki gün önce bana seninle konuşmaktan kendimi alamıyorum ne zaman bi daha o tatlı yüzünü görcem demiyomuydun.. Daha ne kadar seviyeniz düşer bilemiyorum ki !!

neyse ben sadece kendimle ilgileneyim önce ruhumu dinlendireyim ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder